Plavky - letné výpredaje | Fit a životný štýl - FITKO.sk

Plavky vo výpredajoch

Leto sa závratnou rýchlosťou blíži ku koncu a tak som sa napriek tomu, že už niekoľko krásnych kúskov v zálohe mám, rozhodla navštiviť výpredaje plaviek :-) Kupujem si snaď každé leto nové plavočky, minulý rok som si jedny svelé priniesla ako suvenír zo Sardínie. Tento rok som nákup nechala až po dovolenke a hlavne som si chcela urobiť radosť.

U mňa jednoznačne vedie strih bikin – alias čím menej tím lepšie :-) Mám ráda šnúročky na spodnom diele, pretože sa dajú krásne prisposobiť mojemu zadku i bokom. Na pláži v Egypte sa mi páčili plavky jednejRuskej krásky so zlatými kovovými efektami na šnúrkach. Zaujalo ma to a ešte viac nadchlo keď som podobné plavky našla v jednom Olomouckom nákupnom centre. Cena okoo 300Kč, super! Za obidva diely. Mali tam vlastne všetky plavky v tejto cene, stačilo si vybrať.

Vyskúšala som si presne 4 druhy plaviek – začala som so zelenými bodkovanými, motív sa mi páčil ale bohužiaľ moc nesedeli mojim okrasám hrudníka. Druhé boli červené – pásiky ako na námorníckom tričku, ale nejako som sa v nich necítila. Ešte som vyskúšali jedny biele kvetinkové, podprsenka bola bez ramienok len taký pásik okolo hrudníka – bála by som sa však, že ich raz stratím a zostanem na Evu.

Víťazný kúsok je žltý – presnejšie žlto-čierny. Keď tak rozmýšľam, nemám žiadnu vec žltú, doteraz som sa tejto farbe vyhýbala, ale na týchto plavkách ma zaujali už spomínané výrazne zlaté šnúrky. Možno sa mi hodia aj preto, že po Egypte som tak akurát opálená a žltá mi naozaj sekne.

Baby hurá na výpredaje a nekupujte predražené plavky, veď priznajme si, tak či tak si každý rok kúpime nové :-)

Reagujte