Tanečná podložka, zábava, tanec | Fit a životný štýl - FITKO.sk

Tanečná podložka

Asi pred 4 mesiacmi som si nedôverčivo, ale predsa objednala tanečnú podložku. Na obrázkoch a v eshopoch sa mi zdála moc detská, ako nejaká hračka pre deti do 10 rokov a tak som mala obavy, či to bude to pravé orechové pre mňa, už niekoľko rokov dospeláka. Ale zvedavosť zvíťazila a podložka ma úplne dostala. Prvé kroky boli ťažké. Zorientovať sa v 4 smeroch je náročné aj pre človeka s piatimi rokmi vysokoškolského štúdia. Najlepšie je prekonávanie vlastných alebo cudzích rekordov. Prvé dni som sa od nej nemohla odtrhúť a trénovala a trénovala nové pesničky. Dnes už zvládnem skupinu „standard“. Je to vynikájuca vec a všetkým ju mockrát doporučujem :-)

Čo je na podložke veľkou výhodou, že ju môžete výborne vymeniť za rotoped, stepper alebo iný domáci trenažér.Pol hodinka denne a Vaše nôžky budú v letných sukienkach vyzerať oveľa lepšie. A navyše je zábavná! Mňa zatiaľ neunudila a ešte som ani nestihla vyskúšať všetky pesničky. Navyše na internete sa dajú stiahnúť nové tanečné kroky. Rozmýšľate že Vás naučí valčík alebo polku? Tak to bohužiaľ nie, tancujete a skáčate na modernú disco hudbu – občas rýchlu, občas pomalú.

Okrem toho, že základná varianta stojí niekoľko stoviek, má aj ďalšie výhody. Dá sa prakticky preniesť kamkoľvek. Vyskúšali sme ju viacerí na jednej grilovacej akcii  a bola to zábava. Každého to chytí a už nepustí. Je to vynikajúca domáci tanečník a trenažér v jednom. Nikto sa nestrapní, pretože každému to na začiatku „šlape“ rovnako :-)

2 odpovede

  1. Jana SýkorováPíše:

    Dobrý večer,
    Chcem sa spýtať, kde by som mohla tanečnú podložku kúpiť a koľko približne stojí..dakujem

  2. adminPíše:

    Dobrý večer, tanečná podložka sa dá kúpiť v roznych internetových obchodoch, spolu s programom do PC. Napríklad http://www.gameexpres.sk/…ucts_id/6965

    Pekný večer

Reagujte